چیستا

مشاوره آنلاین ایرانیان مقیم خارج

روانشناسان ایرانی با فرهنگ ایرانی

دسترسی آسان به روانشناسان ایرانی

طبیعی است که در همه ی شهرهای جهان، روانشناس و مشاور ایرانی نباشد. به همین علت یکی از بهترین راه ها برای ایرانیان خارج از کشور، مشاوره گرفتن از روانشناسان و مشاوران خبره ای است که در ایران فعالیت می کنند.

خدمات ارزان تر

میانگین هر ساعت مشاوره روانشناسی در خارج از کشور 100 یورو است. اما در چیستا، یک جلسه آنلاین مشاوره روانشناسی برای ایرانیان خارج از کشور، ۱۰ یورو هزینه خواهد داشت. بنابراین، تعرفه های خدمات روانشناسی در خارج از کشور بیش از سه برابر هزینه استفاده از خدمات روانشناسی در داخل کشور است.

مشاوره به صورت ناشناس

برخی افراد از بیان مشکلات به صورت حضوری خودداری می کنند و ترجیح می دهند که به صورت ناشناس و غیر حضوری مشکلات خود را بیان کنند و کمک بگیرند. در مشاوره آنلاین چیستا، هیچ اجباری به وارد کردن اطلاعات هویتی نیست، چراکه هدف بیان موضوع و دریافت کمک است.

نحوه گرفتن مشاوره روانشناسی برای ایرانیان خارج از کشور

ابتدا با کارشناس چیستا به صورت رایگان صحبت کرده و او روانشناس مناسب شما را انتخاب می کند. سپس با خرید اشتراک (با کارت های بین المللی) به روانشناس وصل شده و روانشناس با شما جهت شروع جلسات مشاوره روانشناسی هماهنگ می کند.

فرهنگ و زبان مادری یکسان

بهترین زبان برای بیان احساسات و آنچه که در دل داریم، زبان مادری است. شاید با هیچ زبان دیگری نتوانیم افکار و نظرات خود را شفاف و دقیق بیان کنیم. علاوه بر زبان مادری، آشنا بودن روانشناس به فرهنگی که ما در آن بزرگ شدیم، بسیار پررنگ و با اهمیت است. برای همین وقتی در خصوص مشکلی با روانشناس هم فرهنگ و هم زبان صحبت می کنیم، او خیلی راحت از زاویه نگاه ما به موضوع نگاه می کند و راهکاری را پیشنهاد می دهد که متناسب با فرهنگ ما و مدل ذهنیمان باشد.

دسترسی راحت

ایرانیان خارج از کشور می توانند در هر زمان و هر مکانی، بدون صرف هزینه های رفت و آمد و انتظار و ...، با روانشناسان گفت و گو کنند. به عنوان مثال در مشاوره روانشناسی آنلاین، می توان در روزهای تعطیل و ساعت غیر کاری هم مشاوره گرفت و از خدمات مشاوره روانشناسی استفاده کرد.

دسترسی همیشگی به مکالمات

فرد پس از چند روز از مشاوره، ممکن است فراموش کرده باشد که روانشناسش دقیقا چه توصیه هایی به او کرده، یا او چگونه با روانشناس خود، در جلسه مشاوره آنلاین، صحبت کرده است. در مشاوره آنلاین، هر زمان که نیاز باشد، مکالمات در دسترس هستند و فرد می تواند با استفاده از ایمیل و رمز عبور خود، به گفت و گوهای قبلی که با روانشناس خود داشته، دسترسی داشته باشد.